Nemovitosti

Celkem 5 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Petra Smetanová
Petra Smetanová
telefon: +420775777471
petra.smetanova@partnerrealit.eu

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Prodej pozemku pro komerční výstavbu na okraji Sezimova Ústí

Cena:
3.900 ,- za m2
Popis nemovitosti:

Hledáte ideální místo pro realizaci svého podnikatelského záměru? Máme pro vás jedinečnou příležitost! Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek pro komerční výstavbu.

Pozemek o výměře 1162 m2 se nachází v rozvíjející se oblasti Sezimova Ústí, která je ideální pro komerční aktivity a nachází se v blízkosti významné silnice E55, která je hlavní spojnicí mezi Prahou a Českými Budějovicemi. Pozemek má vynikající viditelnost pro tisíce projíždějících vozidel denně, což zajišťuje maximální expozici a atraktivitu pro budoucí výstavbu.

Dle územního plánu je pozemek určen zejména pro výstavbu staveb a zařízení pro obchodní prodej, komerční služby, administrativu, ubytování, stravování, obchod, tržnice, soukromá víceúčelová kulturní centra, soukromá sportovní zařízení (fitcentra, tělocvičny, hřiště), ubytování majitele, správce.

V blízkosti pozemku jsou dostupné inženýrské sítě (elektřina, voda, kanalizace, plyn), což zjednoduší a urychlí proces výstavby.

Rychle se rozvíjející okolí a výhodná poloha dělají z tohoto pozemku vynikající investici s potenciálem pro zhodnocení.

Sezimovo Ústí je dynamicky se rozvíjející město s rostoucím počtem obyvatel a podniků. Investice do této lokality slibuje vysoký potenciál návratnosti díky stále rostoucí poptávce po komerčních prostorech. Blízkost silnice E55 zajišťuje vynikající dopravní spojení. Sjezd na dálnici D3 je vzdálen 4 km.

Pro více informací o této exkluzivní nabídce, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poskytneme podrobnější informace a sjednáme prohlídku pozemku. Těšíme se na spolupráci při realizaci vašeho úspěšného komerčního projektu v Sezimově Ústí! 

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
102024
Typ pozemku:
Komerční
Operace:
Prodej
Adresa:
Sezimovo Ústí
Palackého
Plocha pozemku:
1162 m2
Umístění objektu:
Okraj obce
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 22' 43.399"N, 14° 41' 33.048"E